AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

Ruh Taşı & Beceri Kitabı Okuma Ver.1 %100 [D2.ny'den ALINTIDIR]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mavideniz07
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye

Başarı : 170000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Ruh Taşı & Beceri Kitabı Okuma Ver.1 %100 [D2.ny'den ALINTIDIR]   5/12/2010, 14:01

Öncelikle Bütün Metin2 Sever Arkadaşlarıma iyi akşamlar. Bu Programı Italyan bir sitede Admin Tarafından Paylaşılırken Gördüm. Leetnock Adminimizde Bu Sitedeki Hileleri Kendi Sitesinde Paylaşıyor. Oldukça Güvenilir Bir Site Oldugunu Herkezin Severek Kullandıgını Garanti Verebilirim.Dosyanın İçinde Kesinlikle Virus,trojen,keylogger vb. hack dosyaları bulunmamaktadır. Kendim Hiçbirşey Eklemeden Siteden Aldıgım Gibi Sizlerle Paylaşıyorum.

Birçok Metin2 Oynayan Arkadaşımızın Oyundan Sıkılmaya Başladıgı Noktalardan Birisi Skillerini Grand Veya Perfect Yapma Hırsıdır. l D4.ny l Arkadaşımız Bu Sorunun Farkına Vararak Böyle Bir Program Yapmış Bulunmakta. Bende Bundan Sizinde Yararlanmanız İçin Böyle Birşey Aklıma Geldi. Kötümü Yaptım iyimi Yaptım Bilmiyorum ama Emek Hırsızı Gibi bi niyetim Yok. Niyetim Oyunu Oynayan Arkadaşlarımın Zorluk Çekmemesi Zevkli Bi Şekilde Oynamasını Saglamak. Bunun İçin Çalışıyorum. Ama Bunu Kullanıp Kullanmamak Size Kalmış.

Kısaca Kullanımı Şöyle ;

Aslında Bug Hile Vb. Bir Program Degil Ben denedim. Sadece Her Okudugun Beceri Kitabı & Ruh Taşlarının Hepsini Eksiksiz Okuyor. Yani Binevi Ejderha Parası İle Alınan Kötü Ruh Kovma Kagıdı Görevini Yapıyor Ama Bu Program İle Okuyunca Direk Okuyor Bütün Taş Ve Bkları.

Bu Programı Yapan D2.ny Arkadaşımıza Ve
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Site Yöneticilerine En İçten Teşekkürlerimi Sunarım.

DOWLOAND1: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DOWLOAND2: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ruh Taşı & Beceri Kitabı Okuma Ver.1 %100 [D2.ny'den ALINTIDIR]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası