AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
semih0224
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye

Başarı : 32001
Rep Gücü : 0

MesajKonu: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   25/3/2011, 15:50

İşte mt2 nin son hilesi neredeyse artık zor swlerde usta olucaksınız bundan sonra İstediğin itemin kodunu pacı açıp yazıorsun oluor spr bi hile Fazla uzatmadan linki veryim Hotfileden k.b indirmek için uqraşın linkleri yorum yazmadan girebilirsiniz onda sorun yok yani yanlış deil
istediqiniz itemi envanterineze para exp vb. herşeyi yani kısaca gmsiniz
Örn 299 yazıosun +9 dolunay gelio
explisinide qöndercem kısaca siz sadece ticaret butonuna basıcaksınız
2 tane client açarsanız 2 side sizin çarınız olursa iii olur daha kolay
Dosyaları Rar dan çıkartınız. 3 tane Klasör çıkacak Adları 1.Exp 2.Para 3.İtem "item konusu biraz karışık ama olsun msn veririm siz bana hanqi item istediqinizi yazarsınız Hertürlü pvp serverinda çalışır. Ip ve itemi değiştiririm sizin için yollarım size netten şimdi Rardan dosyaları çıkartınız 3 tane klasör olucak o 3 tane klasörde item exp para istediqinizi atıosunuz packa
Metin2 ye giriorsunuz bi tane adama tıklayıp Ticarete tıklıosunuz ve istediqiniz şey size qelior Exp mi Para mı İtem mi neyse o qelior ben 28 tane pvp de denedim ayrıca m2-tr dede çalışıor ama ban yedim tkrr çar açtım spr kasılıom şimdi xD
İşde linkler;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Stromae
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye

Başarı : 53100
Rep Gücü : 100

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   25/3/2011, 17:06

Saol walla çalıştı çok şaşırdım yalandır dedim ama way anasını m2-tr ye qirdim çalıştı 1 lvl çar açtım qizli yere qeçtim lvl vere vere 85 oldm
99 olcam birazdan + sana msn versem item fln yaparmısın kodları fln demiştin yha
bybalci39
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye

Başarı : 4000

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   26/3/2011, 19:59

asdasd
erbir1997
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye

Başarı : 1000

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   30/3/2011, 14:10

link verirmisin
webbi
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye

Başarı : 179011
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   31/3/2011, 00:02

işiikl
Milan baroş
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye

Başarı : 735040
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   2/4/2011, 10:04

link yok Razz
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio   

İşte MT2 nin Ayarlarını bozdum.ticarete tıklayınca Size item GELio
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası